SBS Puan Hesaplama Sistemi

TEOG Puan hesaplama sayfamızdan TEOG sınav puanınızı 500 puan üzerinden hesaplayabilirsiniz. Aşağıdaki formdan TEOG Testleriden yaptığınız Doğru ve Yanlış soru sayılarını yazmanız yeterlidir.
Aldığınız puanları aşağıdan yorum kısmından yazarak TEOG sınavına giren diğer arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunabilir ve sorular sourabilirsiniz. Başarılar dileriz.

8. Sınıf SBS Puan Hesaplama

SBS Testleri
Türkçe
Matematik
Fen Bilgisi
Sosyal Bilgiler
İngilizce
Doğru Sayısı
Yanlış Sayısı

8. Sınıf SBS Sınavından yaptığınız netler:
Türkçe testinden 0,00 Matematik Testinden 0,00 Sosyal Bilgiler Testinden 0,00 Fen ve Teknoloji testinden 0,00 ve İngilizce Testinden 0,00 net yaptınız. Toplam netiniz ise 0,00
Tahmini SBS puanınız: 172.73


Dikkat: Puan hesaplamaları geçen yıl sınavlarda sorulan sorulara ve sınavlara giren adayların bu sorulara verdikleri cevaplara göre hesaplanmış olan puanlardır. Bu sene hem soruların niteliği hem de sınava giren öğrencilerin nitelik ve niceliği farklı olacağından puanların hesaplanışında farklılıklar oluşacaktır. Bu sebeple, bu sayfada hesaplanan puanları size fikir vermesi amacıyla kullanınız. Bu programı kullanan adayların ve rehber öğretmenlerin bu sene puanların farklı oluşacağını göz önünde tutmaları gerekir.
210 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir